Koszty i zapisy

Całkowity koszt: 360 zł (zakwaterowanie z pościelą i wyżywienie) plus 20 zł (koszty organizacyjne, płatne na miejscu przy rejestracji).
Zapisy ruszają na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Dni Skupienia.
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia w rejestratorze automatycznym oraz wykonanie przedpłaty (zadatku) zgodnie z informacją otrzymaną od osoby zapisującej.

Zapisy na dni skupienia

 1. W celu rejestracji na spotkanie należy wypełnić formularz rejestracji automatycznej dostępny pod linkiem. . Po uzupełnieniu wymaganych pól zostanie wyświetlona strona z informacją dotyczącą czy udało się zapisać czy też już miejsca zostały wyczerpane.
 2. W formularzu automatycznej rejestracji, należy podać: swoje imię, nazwisko, miasto, telefon, e-mail, termin przyjazdu oraz dodatkowo informacje dla organizatorów (jeżeli chcesz zostawić nam jakąś wiadomość lub pytanie).
 3. Jeśli skończą się miejsca możesz zapisać się na listę rezerwową – jest duża szansa że się uda trafić na listę docelową.
 4. Po rejestracji otrzymasz automatyczną informację na podany przez Ciebie adres email o rejestracji i prośbę, abyś czekał na potwierdzenie i informację od osoby zapisującej.
 5. Osoba zapisująca po przeczytaniu zgłoszenia wyśle ci e-mail oraz szczegółową informacją na jakie konto wpłacić zadatek w wysokości 180 zł. Wpłać zadatek z dopiskiem:
  – imię, nazwisko
  – DDA miesiąc i rok spotkań.
 6. Masz 2 dni na wpłacenie zadatku.
 7. Po wpłaceniu zadatku poinformuj Nas o tym wysyłając imienne potwierdzenie zapłaty. Po tej informacji zostaniesz wpisany na ostateczną listę i miejsce będzie już na Ciebie czekało.

WAŻNE INFORMACJE!!!

1. Jesteśmy dostępni zawsze na równo 2 tygodnie przed rozpoczęciem Dni Skupienia, ruszają wtedy zapisy.

2. Jeżeli nie używasz internetu prosimy o rejestracje telefoniczną pod numerem telefonu 792 058 675.  Preferujemy jednak zapisy przez formularz.

3. Jak trwa spotkanie, nie odbieramy telefonu, ewentualnie dostępne są sms-y (po prostu mamy urwanie głowy ;-)) Przez pozostał czas telefon 792 058 675 jest wyłączony a skrzynkę pocztową  sprawdzamy „od czasu do czasu”. Prosimy o wyrozumiałość

4. Prosimy, aby każda osoba zapisywała się oddzielnie najwcześniej na 2 tygodnie przed Dniami Skupienia, podając przy tym wszystkie wymagane dane, nawet, jeżeli byliście już niejednokrotnie uczestnikami Dni Skupienia, to prosimy o nie zapisywanie grupy uczestników i nie przesyłanie wyłącznie imienia i nazwiska – bardzo nam to ułatwi pracę przy zapisach

5. W przypadku rejestracji małżeństw sakramentalnych również ta zasada obowiązuje, jedynie prosimy o stosowną informację o tym fakcie w polu „informacje dla organizatorów”.

6. Przedpłatę zrób wyłącznie po potwierdzeniu organizatora, iż jest dla Ciebie miejsce, w innym przypadku możesz stracić przedpłatę. Dane konta do przedpłaty:
Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości
ul. o. H. Koźmińskiego 36, 05-170 Zakroczym
32 80110008 0030 0300 0332 0001